Jedná se o "autorské stránky" s možností nahlédnout do tvorby rozličných žánrů...

Čtyřlístek v Supraphonu

Čtyřlístek

Čtyřlístek

V Supraphonu vychází CD se čtyřmi povídkami oblíbeného Čtyřlístku. Měl jsem tu čest složit pro něj hudbu :-)
Nová dobrodružství Čtyřlístku ve zvukové podobě!

Herci Ivan Trojan, Miroslav Táborský, Ondřej Brzobohatý, Tereza Bebarová a Bohdan Tůma v hlavních rolích nových příběhů na motivy populárního komiksu. Ve čtyřech pohádkových příhodách prožijí Fifinka, Bobík, Myšpulín a Pinďa řadu napínavých situací a užijí si také spoustu legrace nejen doma v Třeskoprskách, ale i na horách, v lese a u moře. Všude tam potkají nové kamarády, setkají se s několika kouzly a budou řešit jednu velkou záhadu.
Úspěšná edice CD Čtyřlístku se po několika letech rozrostla o další pokračování. Hlasy oblíbeným postavičkám propůjčili herci známí z filmového zpracování a nahrávka jistě potěší nejen děti, ale i jejich rodiče a prarodiče. Všechny čtyři epizody z nového titulu "Čtyřlístek - Nová dobrodružství" jsou veselé, mají spád, obsahují mnoho zvukových efektů a doprovází je melodická hudba.

Nudit se určitě nebudou malí, ani velcí posluchači!
Tenhle měsíc jsem dokončil nahrávku hudby pro dvě audioknihy Oty Pavla, Soubor povídek "Zlatí úhoři", "Smrt krásných srnců" a druhá kniha o našich slavných sportovcích s názvem "Sport". Obě načetl Miroslav Donutil a vychází ve vydavatelství Supraphon.
Nové audioknihy - Zlatí úhoři, Sport - Ota Pavel

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (358 | 32%)
Ne (369 | 33%)
V současné době probíhá doplnění obsahu stránek'. Pro kontakt použijte adresu ferdy@centrum.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one